شرکت سنگ شکن سازه

شرکت ایمن سازان آرمه

شرکت ایمن سازان آرمه

x

fefefffffffffffffed

fedf

frdf

ygjy

yjy

yjyg

شرکت فنی مهندسی سنگ شکن سازه

سنگ شکن - سنگ شکن فکی - ماسه شور - نوار نقاله - قطعات یدکی سنگ شکن

به وب سایت شرکت سنگ شکن سازه تولید کننده انواع سنگ شکن خوش آمدید. 

اين شرکت با توليد محصولاتی همچون : فک در ابعاد گوناگون، انواع سنگ شکن با ظرفيت های مختلف ، انواع تيکنر ، انواع سرند در اندازه های گوناگون و انواع اسکروپ(نوار نقاله) در عرض و طول مختلف و .....  آماده انجام هرگونه خدمات اجرايی جهت راه اندازی خط کامل توليد شن و ماسه و آسفالت می باشد.

www.sangshekansazeh.com

الواتور

ماسه شور

توضیحات:

الواتور های کاسه ای شامل انتقال دهنده‌هایی هستند که دارای باند کششی می باشند و برای حمل بار به صورت عمودی یا شیبدار به کار می‌روند. و مخصوص حمل مواد مختلف از جمله مواد پودری دانه‌ای و کلوخه‌ای مانند سنگ خرد شده سیمان کلینکر شن زغالسنگ مواد شیمیایی حبوبات آرد و غیره می‌باشند. این بالابرها به طور وسیعی درحمل مواد ساختمانی مراکز صنعتی شیمیایی مراکز تولیدی کارگاههای ذوب فلزات ومراکز صنعتی غذایی و... بکار برده می‌شوند.

اساس کار آن نیز به این شکل است که این دستگاه ازقاشقک هایی تشکیل شده که بنا به کاربرد از جنس فولاد یا لبه ضد سایش و یا پلاستیکی با حجم مختلف می باشد (باگت). که همگی روی تسمه یا زنجیر بنا به کاربرد متصل است واین تسمه و زنجیر برروی چرخهایی در بالا و پایین الواتور سوار شده و این چرخها دارای سیستم  یاتاقان بندی کاملآ اختصاصی و طراحی این شرکت می باشد که تمامی تستهای حداکثر قدرت تحمل بار و حداکثر سرعت چرخش را زیر نظر مهندسین این شرکت با موفقیت پشت سر گذاشته است .

این چرخها توسط الکتروموتور چرخیده وسیستم تسمه یا زنجیر و باگتها و قاشقکها و متصل به آن رامی چرخاند بار ورودی از پایین الواتور به داخل باگتها ریخته و توسط تسمه یا زنجیر متصل به آنها والکترو موتور چرخیده وبه بالا هدایت می شود و در بالا از خروجی آن توسط کانالهای که تعبیه شده .به درون سیلوی ذخیره مواد ریخته می شود

الواتورها قادرند مواد را تا ارتفاع بالای ۵۰ متر منتقل کنند و تا ظرفیت ۴۵۰ متر مکعب بر ساعت می‌توانند مواد را حمل نمایند. حساسیت ویژه الواتورها در بارگذاری بیش ازحد مجاز آنهاست که نتایج مضری به بار می‌آورد. از نقاط ضعف آنها اینست که بارگذاری باید به روش یکنواخت در آنها صورت گیرد.

مدل

Model

ظرفیت(تن درساعت)

Capacity-t/h

توان مورد نیاز

Power Required-kw

120

10

3-5.5

250

30

5.5-7.5

300

40

7.5-11

350

50

7.5-11

400

60

7.5-15

450

80

7.5-15

500

110

11-22

650

130

15-30

کلمات کلیدی:

الواتور - سنگ شکن - سنگ شکن فکی - ماسه شور - نوار نقاله